Обрано Президента РІ 2018-2019 року

Rassin

1 вересня Президент РІ Йен Райслі оголосив Баррі Рассіна Президентом-електом Ротарі Інтернешнл.

Номінаційний Комітет з виборів президента  Ротарі Інтернешнл обрав Рассіна, члена Ротарі Клубу Іст Нассау, Нью Провіденс, Багамські острови, в серпні. Він буде офіційно обраний в 2018 році на Конгресі РІ в Торонто, Канада і стане президентом з 1 липня 2018 р.

Баррі Рассін отримав ступінь MBA з адміністрування в сфері охорони здоров’я та лікарняного адміністрування в Університеті Флориди і є першим науковим співробітником Американського коледжу керівників охорони здоров'я на Багамських островах. Нещодавно він пішов у відставку після 37 років в якості президента Системи лікарняних докторів і продовжує працювати там на посаді консультанта. Він є довічним членом Американської асоціації лікарень, і був декілька разів членом Правління різних організацій, включаючи Раду Якості Багамських островів, Раду з освіти в сфері охорони здоров'я освіти та Конфедерацію роботодавців.

Ротарієць з 1980 року, Рассін служив Ротарі як директор і заступник Голови Ради довірених осіб Фундації Ротарі . Він був лідером навчальних заходів РІ і офіційним помічником Президента РІ  2015-16 року К.Р.Равіндрана.

Рассін отримав найвищу нагороду Ротарі Інтернешнл Service Above Self Award, а також інші гуманітарні нагороди за свою роботу лідера заходів Ротарі Інтернешнл з надання допомоги Гаїті після землетрусу 2010 там. Він і його дружина, Естер, є головними донорами та благодійниками Фундації Ротарі.

Ви можете прочитати також інтерв'ю Рассіна та заяву про його бачення Ротарі (англійською).

koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

Сергій Завадський
    Обраний Губернатор Д2232, член Ротарі з 2000 р.

Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.

PETS1
ПЕТС, Асамблея Дистрикту,- Київ, 16-18.03.2018