Райслі оголосив Марка Деніела Мелоні Президентом-Номіні

Mark Maloney

1 жовтня Президент РІ Йен Райслі оголосив Президентом-номіні Ротарі Інтернешнл Марка Деніела Мелоні.

Номінаційний Комітет з обрання Президента Ротарі Інтернешнл обрав Мелоні, члена Ротарі Клубу Декейтер, Алабама, США, в серпні. Він буде обраний на Конгресі РІ 2018 в Торонто, Канада, і стане президентом з 1 липня 2019 року.

"Клуби – це те, де Ротарі відбувається", говорить Мелоні, повірений. Він прагне підтримувати і посилювати Клуби на рівні громад, зберігати культуру Ротарі як орієнтованої на служіння членської організації, і тестувати нові регіональні підходи до зростання.

"З викоріненням поліомієліту, пізнаваність Ротарі буде більшою і з'явиться багато можливостей", говорить він. "Ми маємо потенціал, щоби стати глобальним джерелом активності для здійснення добрих справ".

Мелоні - керівник в юридичній фірмі Блекберну "Mелоні і Шупперт ТОВ", орієнтованій на оподаткуванні, плануванні нерухомості, і сільськогосподарському праві. Він представляє великі операції в сільському господарстві в Південно-східних і Середньо-західних сполучених штатах, і очолює секцію оподаткування в Американській Асоціації Адвокатів в сільському господарстві. Він входить до складу Американської Асоціації Адвокатів, Асоціації Адвокатів Штату Алабама, і Інституту Права Алабами.

Він був активним в релігійному суспільстві Декейтера, очолюючи раду фінансів його церкви і правління місцевої Католицької школи. Він також служив президентом Громадського Фонду Великого Декейтера, головою товариства "Їжа на Колесах" округу Морган, і директором "Спільного Шляху" округу Морган і торгової  Палати округу Декейтер-Морган.

Ротарієць з 1980 року, Мелоні служив директором РІ; Довіреною особою і віце-головою фонду; і помічником Президента РІ 2003-04 Джонатана Маджіягбе. Він також брав участь в Законодавчій Раді, як голова, заступник голови, представник і тренер. Він був радником Оргкомітету Конгресу РІ 2004 в Осаці і очолював Оргкомітет Конгресу РІ 2014 в Сіднеї.

Перед тим, як стати Губернатором Дистрикту, Мелоні очолював групу навчальних обмінів в Нігерії.

Він також служив віце-головою комітету з розробки Перспективного плану розвитку ФР; регіональним координатором Фонду Ротарі; модератором навчального інституту Фонду; національним радником постійного фонду ФР; членом Комітету Центрів Миру; і радник фонду WASH в Цільовому Комітеті з шкіл.

Дружина Мелоні, Гей, - повірений в тій же юридичній фірмі, член і паст-президент Ротарі Клубу Декейтер Дейбрек, Алабама, США. І Марк, і Гей - члени співтовариства Поля Гарріса, Старші Донори, і члени Товариства Спадку.

Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.

koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

Сергій Завадський
    Обраний Губернатор Д2232, член Ротарі з 2000 р.
PETS1
ДТТС, ПЕТС, Асамблея Дистрикту, 16-18.03.2018