A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Перемогти Поліо!

zbarazh

 

 

РОТАРІ разом з глобальними партнерами по викоріненню поліоміеліту в світі готується до всебічної підтримки кампаніїї з масової вакцинації дітей в рамках дій по боротьбі зі спалахом поліоміеліту в Україні. 10 жовтня 2015р. на Тернопільщині в Збаражському замку пройшов семінар для Ротарі клубів України на якому було приділено найбільшу увагу питанню актуальної ситуації з поліоміелітом в Україні та участі Ротарі в боротьбі з його спалахом. На семінарі виступили фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я та ЮНІСЕФ. Головна роль Ротарі клубів - допомога в поширенні знань про поліоміеліт та необхідності вакцинації дітей в боротьбі з цією дуже небезпечною хворобою.
В зв’язку з цим Національний Комітет звернувся до усіх Ротарі Клубів України:

Друзі,

Під час семінару в Тернополі 10 жовтня, на якому велика увага була приділена питанням Спалаху поліоміеліту в Україні та участі Ротарі клубів в підтримці кампанії з масової вакцинації дітей, що стартує поточного тижня згідно із заявою Міністра охорони здоров'я України, було висловлено багато пропозицій та підготовлено прийняття відповідних рішень:

1. Найближчими днями буде оголошено про персональний склад розширеного Ротарійського Національного Комітету Поліо Плюс.

2. Цього тижня буде узгоджено План дій Ротарі клубів України в кампанії із вакцинації проти поліоміеліту і доведено до вашого відома.

3. Прохання до кожного клубу терміново (протягом цього тижня) визначити - хто із клубу (хоча би один Ротарієць/Ротарійка) готовий прйняти активну участь в роботі всеукраїнської ротарійської команди Поліо Плюс, та повідомити нам прізвище, ім'я, телефон та е-мейл. Це може бути медичний працівник, але не обов'язково. Головна роль Ротарі - участь в поширенні інформації про поліоміеліт та вакцинацію, переконання батьків в необхідності вакцинації їхніх дітей.

4. Ротарі в Україні разом з ЮНІСЕФ та ВООЗ створюють перелік відомих громадськості особистостей (на національному та локальному рівнях), які викликають довіру та зможуть доносити важливу достовірну інформацію щодо поліоміеліту, вакцинації та боротьби зі спалахом. Прохання до клубів - запропонувати кандидатури таких людей (не обов'язково Ротарійців, але на яких ви маєте прямий вихід) для включення в цей список.

Офіційно він ще не оголошений, але практично ми маємо НАДЗВИЧАЙНИЙ стан в Україні в зв'язку зі спалахом поліоміеліту. Фахівці ВООЗ та ЮНІСЕФ нам це детально показали на семінарі. Відповідь на нього має бути швидкою і головне - проведення декілька хвиль масової імунізації дітей в Україні. Наша задача - прийняти активну участь в забезпеченні проведення вакцинації.

Разом подолаємо спалах поліоміеліту в Україні!

Щиро ваші в Ротарійському служінні,

Сергій Завадський

Голова Національного комітету Поліо Плюс в Україні

Ольга Яловенко

Співголова підкомітету Поліо Плюс Д2230

 

 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext5 ua
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Odesa19
Навчання офіцерів Д2232 - Одеса, 1-3.03.2019
hamburg
Конгрес Ротарі в Гамбургу-2019