A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Напрямки діяльності Ротарі

 

SignPeaceСприяння миру

Сьогодні у світі 42 мільйони осіб, переміщених в результаті збройних конфліктів або переслідувань. На основі партнерських відносин із низкою провідних університетів, студенти програми Ротарійські Послідовники Миру (Rotary Peace Fellowships) розвивають навички зміцнення миротворчих зусиль, підготовки місцевих керівників до попередження і розв'язання конфліктів, а також підтримки довгострокової побудови миру в районах, охоплених конфліктом. Ротарі надає до 100 стипендій для навчання у Центрах Миру Ротарі (Rotary Peace Centers).

 

SignHealthБоротьба з захворюваннями

Кожен рік більше ста мільйонів людина опиняються за межею бідності через медичних витрати. Ротарі прагне поліпшити і розширити доступ до дешевого і безкоштовного медичного обслуговування в слаборозвинених районах. Члени Ротарі здійснюють просвіту та мобілізацію громад, щоб допомогти запобігти поширенню серйозних захворювань, таких як поліомієліт, ВІЛ/СНІД, і малярія. Зокрема, реалізується багато проектів, що забезпечують медичні навчальні заклади з підготовки робочої сили за місцем проживання.

 

SignWaterЗабезпечення населення чистою питною водою

Понад 2,5 млрд людей не мають доступу до адекватних санітарних послуг. Принаймні 3000 дітей кожен день помирають від кишкових захворювань, що викликаються небезпечною водою. Проекти що реалізуються Ротарі дають громадам можливість розвивати і підтримувати стійкі системи водопостачання і каналізації, а також підтримують дослідження, пов'язані з водою і санітарією.

 

SignMotherhoodПорятунок матерів і дітей

Принаймні 7 мільйонів дітей у віці до п'яти років щороку помирають через недоїдання, погане медичне обслуговування і неадекватні санітарні умови. Щоби допомогти зменшити цей показник, Ротарі забезпечує щеплення і антибіотики для дітей, доступність необхідних медичних послуг, підтримку і навчання постачальників медичних послуг для матерів та їх дітей. Проекти Ротарі забезпечують сталий розвиток за рахунок розширення можливостей місцевого співтовариства взяти на себе відповідальність за розповсюдження медичних навчальних програм.

 

SignLiteracyПідтримка освіти

Шістдесят сім мільйонів дітей у світі не мають доступу до освіти і понад 775 мільйонів осіб у віці старше 15 років є неписьменними. Мета Ротарі - зміцнення потенціалу громад у підтримці базової освіти і грамотності, скорочення гендерної нерівності в сфері освіти, а також підвищення грамотності дорослих.

 

SignEconomicsЗабезпечення зростання місцевої економіки

Майже 1,4 мільярда зайнятих людей живуть менш ніж на $1,25 на день. Ротарі здійснює сервісні проекти, спрямовані на активізацію економічного і суспільного розвитку та створення умов для гідної та продуктивної праці для молодих і старих. Ротарі також сприяє зміцненню місцевих підприємців і керівників громад, особливо жінок, у бідних громадах.

 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
 • Сергій Завадський
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Portal
Новини Дистрикту 2232 - березень-квітень 2020 року
honilulu
Віртуальний Конгрес Ротарі * 20-26.06.2020