A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Структура організації

Основою організації є Ротарі Клуби. Кожен Клуб – це самостійна громадська організація згідно чинного законодавства країни розташування, що діє у відповідності з Статутом та Правилами Клубу. Ротарі Інтернешнл(РІ) – міжнародна асоціація Ротарі Клубів. Клуб під назвою Ротарі повинен бути зареєстрований в РІ та отримати Хартію.

Штаб-квартира Ротарі Інтернешнл знаходиться в Еванстоні (США). Координацію роботи Клубів в окремих регіонах здійснюють сім регіональних офісів. Регіональний офіс РІ, який обслуговує Клуби Європи, Африки та Східного Середземномор’я знаходиться у Цюріху (Швейцарія).

Об’єднання Ротарі Клубів за територіальним принципом називають Дистриктами. В свою чергу, об’єднання Дистриктів утворює зону. На сьогодні в Ротарі 537 Дистриктів об’єднані в 34 зони. Керівництво РІ здійснює Рада Директорів, до якої обирається по одному директору від пари зон терміном на два роки. Очолює Раду Директорів Президент Ротарі Інтернешнл.

В Ротарі всі керівні посади є виборними і ні одна посада, від Президента Клубу до Президента Ротарі Інтернешнл, не може займатись Ротарійцем більше одного року. Ротарійський рік починається 1 липня і завершується 30 червня наступного року.     

 


Rassin

Баррі Рассін

Президент 2018-19

Ротарі Клуб Іст Нассау

Нью Провіденс, Багамські острови

Баррі Рассін отримав ступінь MBA з адміністрування в сфері охорони здоров’я та лікарняного адміністрування в Університеті Флориди і є першим науковим співробітником Американського коледжу керівників охорони здоров'я на Багамських островах. Нещодавно він пішов у відставку після 37 років в якості президента Системи лікарняних докторів і продовжує працювати там на посаді консультанта. Він є довічним членом Американської асоціації лікарень, і був декілька разів членом Правління різних організацій, включаючи Раду Якості Багамських островів, Раду з освіти в сфері охорони здоров'я освіти та Конфедерацію роботодавців.

Ротарієць з 1980 року, Рассін служив Ротарі як директор і заступник Голови Ради довірених осіб Фундації Ротарі . Він був лідером навчальних заходів РІ і офіційним помічником Президента РІ  2015-16 року К.Р.Равіндрана.

Рассін отримав найвищу нагороду Ротарі Інтернешнл Service Above Self Award, а також інші гуманітарні нагороди за свою роботу лідера заходів Ротарі Інтернешнл з надання допомоги Гаїті після землетрусу 2010. Він та його дружина, Естер, є головними донорами та благодійниками Фундації Ротарі.

Президент РІ Баррі Рассін закликав Ротарійців "Бути натхненням!"

Theme18 19

 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
 • Сергій Завадський
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Portal
Новини Дистрикту 2232 - березень-квітень 2020 року
honilulu
Віртуальний Конгрес Ротарі * 20-26.06.2020