Засади Ротарі

Духовне кредо кожного Ротарійця відображено в засадничому гаслі «Служіння понад власне Я». Ротарійці здійснюють служіння в громадах по всьому світу на базі високих етичних стандартів, забезпечуючи сталий розвиток та вирішення проблем. У всій діяльності вони керуються основоположними засадами організації.

Мета Ротарі

Метою діяльності Ротарі Клубів є заохочення і сприяння втіленню ідеалів служіння як основи гідних і цінних акцій і, зокрема, заохочення та сприяння:

• ПЕРШЕ. Розвиток знайомства між людьми як можливості служіння;
  • ДРУГЕ. Пропаганда високих етичних стандартів в бізнесі і професійній діяльності; відзначення цінності усіх корисних занять; використання професійної діяльності кожного Ротарійця як можливості служіння суспільству;
  • ТРЕТЄ. Втілення ідеалу служіння кожним Ротарійцем в особистому, діловому житті і в локальній громаді
  • ЧЕТВЕРТЕ. Пропагування міжнародного взаєморозуміння, доброї волі і миру через світову спільноту людей різних професій, об'єднаних ідеалами служіння

Тест Чотирьох Запитань

Тест чотирьох запитань є неупередженим і незаангажованим етичним дороговказом, який Ротарійці використовують у своїх особистих та професійних відносинах. Цей тест перекладений більш ніж на 100 мов, і Ротарійці зазвичай повторюють його на своїх засіданнях:

Стосовно всього, про що ми думаємо, говоримо та робимо, перевіряємо

1. Чи в цьому ІСТИНА?
  2. Чи СПРАВЕДЛИВО це по відношенню до всіх, кого це стосується ?
  3. Чи це зміцнить ДОБРУ ВОЛЮ та ДРУЖБУ?
  4. Чи буде це НА БЛАГО всім зацікавленим?

Напрямки служіння

Ротарі скеровує готовність членів організації до служіння вдома і за кордоном у п’яти напрямках, які є фундаментом діяльності кожного Ротарі Клубу.

• Клубне служіння сфокусоване на створенні сильних клубів. Процвітаючий клуб ґрунтується на міцних зв'язках та плані розвитку активного членства.
  • Професійне служіння є закликом до кожного Ротарійця працювати чесно і використовувати свій досвід для вирішення проблем і потреб суспільства.
  • Служіння місцевій громаді закликає кожного Ротарійця знаходити шляхи покращення якості життя людей в своїх громадах і служити громадським інтересам.
  • Міжнародне служіння відображає нашу глобальну присутність у питаннях сприяння миру і взаєморозумінню. Ми підтримуємо цей напрям служіння, виступаючи спонсором або волонтером у міжнародних проектах, у пошуку партнерів за кордоном, і багато іншого.
  • Служіння новому поколінню спрямоване не розвиток можливостей молоді та молодих спеціалістів у програмах розвитку лідерства, таких як Ротаракт, Інтеракт, Ротарійська відзнака для молодих лідерів (RYLA) і Ротарійські студентські обміни (Rotary Youth Exchange).

Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.

koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

Сергій Завадський
    Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.

PETS1
Гранти, ФР та МДК - Ів.-Франківськ,26-28.10.2018